Turniej siłowy w Sławnikowicach już za nami27 października w siłowni w Sławnikowicach Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu zorganizował Turniej Siłowy o Puchar Dyrektora GOK oraz Puchar Sołtysa Sławnikowic. Sportowcy rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach. Turniej rozpoczęliśmy od podciągania się na drążku, gdzie oczywiście decydowała ilość podciągnięć. Najlepszym w tej konkurencji okazał się Pan Radosław Legeżyński z Bogatyni. Kolejnym wyzwaniem czekającym na uczestników było wykonanie jak największej ilości przysiadów z kettlebelem w czasie 2 min. Tu bezkonkurencyjnym był Pan Filip Barbachowski z Bogatyni. Następną konkurencję, tzw. „wagę płaczu”, również wygrał Pan Filip. Utrzymał 5 kg odważniki przez 2 minuty, pozostawiając w tyle resztę zawodników. Na koniec wszyscy wystartowali w konkurencji „plank” (deska). Tu zwycięzcą został pan Roman Niewiadomski ze Zgorzelca. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

1 miejsce – Pan Filip Barbachowski,

2 miejsce – Pan Roman Niewiadomski

3 miejsce – Artur Zadwórny.                    

Wśród Pań natomiast zwyciężczynią została Pani Marta Pyc z Bogatyni, wyprzedzając nieznacznie Panią Wiolettę Stępień ze Studnisk.

Puchary zwycięzcom wręczyła Pani Dyrektor GOK Małgorzata Korelin wraz z Sołtysem Sławnikowic Panią Karoliną Słomka- Majkut. Gminny Ośrodek Kultury serdecznie dziękuje za udział w Turnieju.

 

 


Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach

Radomierzyce 40
59-900 Zgorzelec

sekretariat@gokzgorzelec.pl tel./fax (75)77 525 59
NIP: 615-18-14-399